test test

Ev Tipi Araç Şarj İstasyonu

Aracınızı Evinizde Şarj Edin, Geleceğe Konforla İlerleyin!

Aydem+ güvencesiyle sunduğumuz Ev Tipi Araç Şarj İstasyonu sayesinde aracınızı kendi evinizde daha az maliyetle, sıra beklemeden ve istasyon bulmak için vakit kaybetmeden aracınızı dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden yararlanmak için hemen başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Hemen Teklif Al​!

Evinizde Bireysel Şarj Deneyimi: Aydem+ Ev Tipi Araç Şarj İstasyonları​

Elektrikli araç sahipleri için tasarlanmış olan bireysel kullanıma özel Ev Tipi Araç Şarj İstasyonları ile, araçlarınıza hızlı ve çevre dostu şarj imkanı sunuyoruz. Cihazlarımız, aracınıza en uygun ve çevre dostu bir şekilde tasarlanmış olup 22 Kilowatt (kW) gücüne ulaşabilen ve ayarlanabilir özellik sayesinde 7 kW-11 kW seçenekleriyle şarj olanağına sahiptir. 

Aydem+ güvencesi ile sunduğumuz Güneş Enerjisi Sistemleri, Enerji Depolama ve Ev Tipi Araç Şarj İstasyonu çözümlerimiz sayesinde kesintisiz enerji konforunu evinizde yaşayın.

Ev Tipi Araç Şarj İstasyonu ile Aracınızı Şarj Etmenin Avantajları

Kolay Erişim ​

Aracınızı evinizin konforunda sıra bekleme veya istasyon arama sorun yaşamadan istediğiniz an şarj edebilirsiniz.

Fiyat Avantajları ​

Aracınızı evinizin elektriği ile, halka açık istasyonlara kıyasla daha düşük maliyetle şarj edebilir ve bu sayede tasarruf edebilirsiniz.

Çevre Dostu Bir Seçenek​

Aracınızı evde şarj ederek, çevre dostu bir yaşam tarzını benimseyip doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Güneş Enerjisi Sistemleri, Enerji Depolama ve Ev Tipi Araç Şarj İstasyonları çözümlerimizle, evinizde enerji verimliliği sağlayıp aynı zamanda enerji maliyetlerinizde tasarruf sağlamak için 

Akıllı Enerji Çözümlerini Keşfet!