test test

I-REC Sertifikası

İşletmenizin Enerji Tüketimini I-REC Sertifikası İle Belgelendirin, Global Pazarda Ticaret Hacminizi Genişletin!

İşletmenizde kullandığınız elektrik enerjisini, uluslararası geçerliliği olan I-REC Sertifikası ile belgelendirerek geleceğin yaşanabilir dünyası için yenilenebilir kaynakları destekleyebilir, aynı zamanda global markalarla iş ağınızı büyüterek uluslararası ticarette avantaj sağlayabilirsiniz!

Siz de işletmenizin enerji tüketimlerine karşılık I-REC Sertifikasına avantajlı fiyatlarla sahip olmak için hemen başvuru formunu doldurun.

Hemen Teklif Al​!

I-REC Nedir?​​

I-REC, yenilenebilir enerjiyi küresel bir sürdürülebilirlik stratejisine entegre etmenin ve işletmenizi yatırımcılar, tüketiciler ve yetenekli çalışanlar için daha çekici hale getirmenin etkili bir yoludur.

I-REC (International Renewable Energy Certificate), International REC Standard Foundation tarafından geliştirilen bir sertifikasyon sistemidir. I-REC Sertifikası, elektriğin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretildiğini belgeleyen ve uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika çeşididir.

Elektrik tedarikinizi hangi firmadan sağladığınız fark etmeksizin, gerçekleştirdiğiniz enerji tüketimleriniz için bu sertifikaya sahip olabilir, sürdürülebilir bir dünya için yenilenebilir kaynakları desteklediğinizi uluslararası geçerliliği olan bu belge ile kanıtlayabilirsiniz.

I-REC Sertifikası’nın İşletmenize Sağladığı Avantajlar

Elektrik tüketiminizi I-REC Sertifikası ile belgelendirerek işletmenizde rekabette ayrışabileceğiniz bir çok avantaj sağlayabilirsiniz.​

İhracatta Bir Adım Öne Çıkın!​​

Temiz enerji tüketimini önemseyen uluslararası firmalar tarafından öncelikli tercih sebebi olabilir, bu sayede müşteri ağınızı hızla genişletebilirsiniz.

Yenilenebilir Enerji Teşviklerinden Yararlanın!​​

Temiz enerji tüketimini destekleyerek global pazarlarda sunulan, yenilenebilir enerji kullanımını destekleyen teşviklerden yararlanabilirsiniz.

Sıfır Karbon Ayak İzi Hedefine Ulaşın!​​

İşletmenizin sürdürülebilir imajına katkı sağlayabilecek sıfır karbon ayak izi hedeflerinize doğru daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

4 Adımda I-REC Sertifikası

I-REC Sertifikası sahibi olmanın avantajlarından faydalanmak ve yenilenebilir enerji kaynaklarını kullandığınızı belgelemek için hemen başvuru formunu doldurun,
en uygun çözümler için sizinle iletişime geçelim.

 • Teklif

  Başvurunuzun ardından I-REC sertifika süreci ile ilgili teklifimizi sizlere sunalım.

 • Sözleşme

  Teklif kapsamını içeren işbirliği sözleşmesi imzalayalım.

 • Sertifika Talebi

  Sertifika talebiniz doğrultusunda ilgili bilgilerinizi uluslararası kuruluş olan
  I-REC’e iletelim.

 • Sertifika Teslim

  İşletmenize özel hazırlanan uluslararası geçerliliği olan sertifikayı sizlere sunalım.

Başvuru Koşulları

 • Sertifikaya sahip olmak isteyen müşterilerin yıllık tüketim miktarı, Serbest Tüketici Limitinde veya üzerinde olmalıdır.
 • Kamu ve Özel Hizmetler Sektörü ile Diğer (Ticarethane), Sanayi, Tarımsal Faaliyetler (Tarımsal Sulama) ve Aydınlatma aboneleri sertifikaya sahip olabilirler.
 • Sertifikaya sahip olmak isteyen müşteriler, 31.12.2024 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler.
 • Sertifikaya sahip olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.